• الکام گیمز میزبان مسابقات انتخابی بوسان کره جنوبی شد

    کد: 23423
    تاریخ: ۱۳۹۶/۰۶/۱۲
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 485
    جشنواره بازی های رایانه ای الکام گیمز که شهریور ماه در باغ کتاب تهران برگزار می شود توسط انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک جمهوری اسلامی ایران به عنوان میزبان مسابقات انتخابی جام جهانی بازی های رایانه ای بوسان کره جنوبی معرفی شد.

     

    نهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان از ۱۸ تا ۲۱ آبان ماه آینده برابر با نهم تا دوازدهم نوامبر میلادی در شهر بوسان کره جنوبی برگزار خواهد شد. امسال این رویداد در سه رشته کانتر استرایک، لیگ آف لجندز و تیکن برگزار خواهد شد و تیم های ملی ۳۹ کشور جهان در این مسابقات با هم به رقابت خواهند پرداخت.
    این رویداد به دلیل همزمانی برگزاری با نمایشگاه بزرگ بازی های ویدویی آسیا موسوم به G-Star و کنفرانس جهانی ورزش های الکترونیک ۲۰۱۷ که هر دو در کره جنوبی برگزار خواهند شد، بیش از دوره های پیشین در مرکز توجهات جهانی قرار گرفته است.
    انجمن بازیها و ورزش های الکترونیک جمهوری اسلامی ایران نیز در نظر دارد در شهریور ماه سال جاری همزمان با برگزاری جشنواره بازیهای رایانه ای الکام گیمز با همراهی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و پس از برگزاری مسابقات انتخابی، نسبت به تشکیل تیم ملی ورزشهای الکترونیک و به دنبال برای آن اعزام تیم ملی ایران به این مسابقات معتبر جهانی اقدام کند.
     
    ثبت نام رایگان در سه رشته بازی موبایلی الکام گیمز 
    طبق اعلام ستاد اجرایی جشنواره  بازی های رایانه ای الکام گیمز و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ثبت نام در  سه رشته بازی موبایلی  “per city”،”جدل بر روی سرعت ۲” و بازی “بدو دهقان بدو” در این دوره از مسابقات رایگان اعلام شد و شرکت کنندگان می توانند در رقابت با یکدیگر از جوایز نفیس این دوره از رقابت ها بهره مند شوند. 
    شرکت بانوان در این رشته بازی ها بلا مانع است.
    علاقمندان برای شرکت در این مسابقات باید با مراجعه به بخش بازی های موبایل سایت رسمی الکام گیمز به آدرسhttp://persia.game/games/bazi-jaam/  این بازی ها را دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنند. شرکت کنندگان می توانند تا اعلام زمان رکوردگیری به تمرین کردن با این بازی ها پرداخته و رکوردهای خود را ارتقاء بخشند.
    پس از اعلام رسمی سایت پرشیا گیم برای شروع رکوردگیری، شرکت کنندگان باید در اپلیکیشن بازی جام ثبت نام و مبادرت به رکورد گیری نهایی کنند. نفرات برتر این رکورد گیری در مسابقات نهایی الکام گیمز در باغ کتاب تهران حضور پیدا خواهند کرد و به رقابت می پردازند.
     
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اردبیل می باشد.
مجری: پورتال سامان