• گزارش خبر و تصویری برگزاری اختتامیه الکام گیمز

    کد: 23468
    تاریخ: ۱۳۹۶/۰۶/۲۶
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 552
    مراسم اختتامیه جشنواره بازیهای رایانه ای الکام گیمز برگزار شد.
     
    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، در مراسم اختتامیه جشنواره بازیهای رایانه ای الکام گیمز که با حضور ناصرعلی سعادت رئیس سازمان برگزار شد، برندگان هر کدام از رشته بازیهای رایانه ای معرفی شدند و با اهدای جوایزی مورد تقدیر قرار گرفتند.
    سعادت در سخنرانی خود با اشاره به اینکه در سه دوره برگزاری نمایشگاه الکامپ توسط سازمان سالن الکام استارز نوآوری و پدیده نمایشگاه بود، افزود: امسال یکی از نوآوریها الکام گیمز است. قصد داشتیم این رویداد همزمان با الکامپ برگزار کنیم اما به دلیل برخی قوانین نمایشگاه بین المللی تهران امکان برگزاری این رویداد میسر نشد. برای مثال باید ساعت 17 تمام سالنهای نمایشگاه را تخلیه شود. درحالیکه طی 7 روز گذشته تا پاسی از شب رقابتهای الکام گیمز جریان داشت.
    رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با اشاره به اینکه برگزاری الکام گیمز را جز مسئولیتهای اجتماعی سازمان میدانیم، گفت: به همین دلیل ایده برگزاری الکام گیمز را که از بهمن ماه سال گذشته در حال برنامه ریزی برای آن بودیم را کنار نگذاشتیم و اکنون یک ماه بعد از الکامپ موفق به برگزاری الکام گیمز شدیم که با استقبال پرشور جوانان و نوجوانان روبرو شد.
     
    او با بیان اینکه بیش از دو هزار و 500 نفر در مرحله مقدماتی اقدام به ثبت نام در سایت پرشیا گیم کردند، افزود: از این تعداد بیش از هزار و دویست نفر برای مرحله مسابقات نهایی در محل رقابتها حضور یافتند. در بخش موبایل بیش از 30 هزار نفر در مسابقات مقدماتی شرکت کردند و امسال برای نخستین بار روی پلتفرم موبایل خانم ها امکان حضور در رقابتها را کسب کردند. 
    او با بیان اینکه امسال برندگان سه رشته از رقابتها به مسابقات جام جهانی بوسان کره جنوبی اعزام میشوند، گفت: 11 رشته در این دوره مسابقات الکام گیمز در نظر گرفته شده بود ضمن اینکه در راستای حمایت از تولیدکنندگان بازیهای داخلی، 6 بازی رایانه ای ایرانی نیز در الکام گیمز حضور داشتند و بازیکنان در آن رشته ها به رقابت پرداختند.
    سعادت با اشاره به اینکه این اولین تجربه سازمان در برگزاری مسابقات الکام گیمز بود و تمام تلاش خود را به کار میگیریم تا در دوره آینده بهتر ظاهر شویم، افزود: امسال در چهار پلتفرم لپ تاپ، رایانه رو میزی، موبایل و کنسول رقابتها برگزار شد تا همه سلیقه ها در حد امکان تحت پوشش قرار گیرد.
    مسابقات الکام گیمز از 19 تا 25 شهریورماه توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و به همت پرشیا گیم در باغ کتاب تهران برگزار شد. 
     
     
     
     
     
     
     
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اردبیل می باشد.
مجری: پورتال سامان