• با همراهی وزیر ارتباطات صورت گرفت؛

    بازدید رئیس دفتر رئیس‌جمهور از الکامپ۲۵

    کد: 27144
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 46
    رئیس دفتر رئیس‌جمهور به همراه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیروزاز بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک بازدید کرد.

    به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس‌جمهوری به همراه محمدجواد آذری جهرمی ظهر دیروزبا حضور در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ در جریان تازه‌ترین دستاوردهای حوزه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک قرار گرفت.
    واعظی از بخش‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد و با حضور در سالن استارتاپ ها، پای صحبت جوانان فعال درزمینهٔ کسب‌وکارهای نوپای حوزه فناوری اطلاعات نشست و از دستاوردها و موانع و مشکلات پیش روی توسعه استارتاپ‌ها مطلع شد.
    رئیس دفتر رئیس‌جمهور پس از بازدید غرفه‌های استارتاپ ها، ابراز خشنودی کرد که جوانان با کمترین حمایت و با اتکا به دانش بومی توانسته اند موفقیت‌های قابل توجهی در حوزه فناوری اطلاعات رقم بزنند.
    واعظی سپس به همراه آذری جهرمی و امیر ناظمی معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات به‌طور ویژه از سالن دولت الکترونیکی بازدید کرد و از نزدیک با خدمات دولت الکترونیکی دستگاه های مختلف اجرایی کشور آشنا شد.
    سالن ۴۱ نمایشگاه بین‌المللی تهران با عنوان سالن دولت الکترونیکی میزبان ۴۰ دستگاه دولتی از وزارتخانه‌ها و ارگان های مختلف است و دستگاه‌ها با محوریت دستاوردهای الکترونیکی به معرفی پروژه‌ها و خدمات الکترونیکی خود می‌پردازند.
    بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک موسوم به الکامپ روز پنجشنبه ۲۷ تیرماه توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و با حضور وزرای ارتباطات، روسیه، آذربایجان، ارمنستان و مقامات و شرکت‌کنندگانی از کشورهای ترکیه، عراق، قطر، ترکمنستان و ... کار خود را آغاز کرد و تا ۳۰ تیرماه پذیرای مراجعه‌کنندگان خواهد بود.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اردبیل می باشد.
مجری: پورتال سامان