• در پی زمینه سازی های سازمان نظام صنفی رایانه ای برای توسعه صادرات شرکت های فاوا

    هیات تجاری افغانستان از بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ بازدید کرد

    کد: 27187
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 46
    نمایندگان سازمان نظام صنفی و هیات تجاری افغانستان در جهت مشارکت و سرمایه گذاری شرکت های ایرانی در افغانستان، عقد قراردادها وتفاهم نامه ها در حوزه تجارت الکترونیک، مخابرات و همچنین دعوت به مشارکت در نمایشگاه بین المللی ICT در کابل، دیدار و مذاکره کردند.

    http://services.irannsr.org/data/1/news/310131/1564312896562inmrputkq070q4lr80gdda7dm5.jpeg

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، هیات افغانستانی در حاشیه نمایشگاه الکامپ بیست و پنجم و طی چهار روز از غرفه چندین شرکت بازدید کردند و به مذاکره پرداختند.

    همچنین هیات افغانستانی از صندوق نوآوری و شکوفایی خواست در نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوترو تجارت الکترونیک در کابل شرکت کند. همچنین این هیات خواستار حمایت این صندوق از سرمایه گذاری شرکت های ایرانی و همکاری با شرکت‌های افغانستانی در زمینه های مختلف به خصوص الکترونیک و تجارت الکترونیکی شد.

    این هیات درباره همکاری و مشارکت در پروژه هایی مانند ERP ، دستگاه های تشخیص اثر انگشت و عنبیه چشم برای برخی پروژه های بزرگ در افغانستان با نمایندگان صندوق نوآوری و شکوفایی به صحبت و تبادل نظر پرداخت.

    شرکت های ایرانی در زمینه های آموزش، سخت افزار، نرم افزار از جمله پیام‌رسان،سایبر سکیوریتی، پرداخت،مشتری مداری، اتوماسیونهای اداری، حسابداری، بیلینگ و غیره برا همکاری با بخش های خصوصی و دولتی افغانستان اعلام آمادگی کردند.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اردبیل می باشد.
مجری: پورتال سامان