• معرفی برترین های الکامپ

    کد: 27428
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 160
    مراسم معرفی و اعطای جوایز برترین های الکامپ چهارشنبه شب ( ششم شهریورماه )‌ در هتل سیمرغ تهران با حضور مدیران نظام صنفی کشور و گروهی از مدیران کشوری برگزارشد .

    http://www.irannsr.org/data/0/news/310177/15670675114477vptrp9rectelmg4hj5u6i1jvf.jpg

    در این مراسم از شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل به دلیل حضور همه جانبه در نمایشگاه، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری به دلیل ابتکار و خلاقیت، شرکت ارتباطات سیار ایران ( همراه اول ) به عنوان حامی الکامپ ، هلدینگ به‌پرداخت ملت به دلیل به عنوان برترین شرکت در حوزه بانکداری الکترونیک، فرودگاه بین المللی و منطقه اقتصادی پیام به دلیل هم افزایی و یکپارچکی در ارائه محصولات و خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات ، گروه فنی بازرگانی زبر آسیا در زمینه طراحی و ساخت غرفه برتر، دانشگاه رباتیک قزوین در حوزه الکام ترندز و عادل طالبی برگزیده الکام تاکز تقدیر صورت گرفت.

    همچنین سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات قوه قضائیه در بخش سرویس خدمات و دولت الکترونیک، شرکت آریا لیزر در حوزه سخت افزار ، شرکت دوران در حوزه نرم افزار ، شرکت پردیس دیبا اندیشان در زمینه ابتکار و خلاقیت در حوزه ممیزی مراکز داده شرکت هاناپ در بخش توان تک مورد تقدیر قرار گرفتند.

    در بخش الکام استارز نیز ۱۰ استارت‌آپ برگزیده شدند که از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به استارت‌آپ اول ۲۵ میلیون تومان، استارت‌آپ دوم ۲۰ میلیون و استارت‌آپ سوم ۱۵ میلیون تومان جایزه داده شد. استارت‌آپ‌های چهارم تا دهم نیز ۱۰ میلیون تومان هدیه دریافت کردند که اسامی آنها به ترتیب از اول تا دهم استارت‌آپ‌های «تریژر»، «پروفایل سنتر»، « کارجوپلاس»، «فن آسا » ،«گروه ارزیابی و کلوپ هوشمند»، «گروه فربودانگاره»، «گروه چارچرخ»، «گروه ترجمیار»، «گروه ایسمینار»، «گروه دنگی پال» بودند.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اردبیل می باشد.
مجری: پورتال سامان