•  
    خدمات رفاهی ویژه اعضای سازمان نصر اردبیل

    انعقاد قرارداد با :

    مجموعه هتل های خانه مهندس

    این قرارداد با مجموعه هتل های خانه مهندس در استانهای مشهد شمال کیش قشم و شیرازاز تاریخ 95/10/04 به مدت یکسال منعقد گردید.که طبق این قرار داد برای اعضای سازمان 30 الی 70 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.برای دریافت اطلاعات کافی و رزرو هتل به سایت خانه مهندس به آدرس اینترنتی www.engineerhouse.ir مراجعه نمایید.

     

    رستوران کربلا

    این قرارداد از تاریخ 95/12/22 به مدت یکسال منعقد گردید. طبق قرارداد با رستوران کربلا، برای سفارشات عادی و زیر 30 نفر10% تخفیف و برای سفارشات بالای 30 نفر12% تخفیف ویژه برای اعضای سازمان در نظرگرفته شده است.(برای صورتحساب های بالا، بخشی از حساب بصورت چک یک ماهه نیز پذیرفته می شود.)

    (آدرس: خیابان سیمتری، پشت بیمارستان آرتا)

     

    بوتیک مردانه هرما

    این قرارداد از تاریخ 95/12/21 به مدت یکسال منعقد گردید. طبق قرارداد با پوشاک مردانه سرابی 20% الی 40% تخفیف ویژه برای اعضای سازمان در نظرگرفته شده است.

    (آدرس: چهارراه امام، خیابان شیخ صفی، جنب بانک کشاورزی)

     

    پوشاک سرابی

    این قرارداد از تاریخ 95/12/21 به مدت یکسال منعقد گردید. طبق قرارداد با پوشاک زنانه و مردانه سرابی 20% تخفیف ویژه برای اعضای سازمان در نظرگرفته شده است.

    (آدرس: خیابان حافظ، نرسیده به اول رضوان، جنب بانک توسعه صادرات)

     

    پوشاک ایندیریم

    این قرارداد از تاریخ 95/12/17 به مدت یکسال منعقد گردید. طبق قرارداد با پوشاک مردانه ایندیریم علاوه بر قیمت اجناس با 40% زیر قیمت بازار، 10% تخفیف ویژه برای اعضای سازمان در نظرگرفته شده است.

    (آدرس: مابین ایستگاه سرعین و شریعتی)

     

    کفش امیر

    این قرارداد از تاریخ 95/12/17 به مدت یکسال منعقد گردید. طبق قرارداد بافروشگاه کفش مردانه امیر ، 15% تخفیف ویژه برای اعضای سازمان در نظرگرفته شده است.

    (آدرس: مابین ایستگاه سرعین و شریعتی )

     

    کفش اسپورت اسیکس

    این قرارداد از تاریخ 95/12/21 به مدت یکسال منعقد گردید. طبق قرارداد با فروشگاه کفش اسپورت اسیکس  35% الی 40% تخفیف ویژه برای اعضای سازمان در نظرگرفته شده است. (آدرس: میدان شریعتی، جنب پاساژ الماس)

     

    .

    .

    .

    قرارداد با سایر فروشگاهها تا روز دوشنبه اعلام خواهد شد.

     

     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اردبیل می باشد.
مجری: پورتال سامان